Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Проблеми впровадження інформаційних технологій в економіку країн v-4»

Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Проблеми впровадження інформаційних технологій в економіку країн v-4»

Університет державної фіскальної служби України разом з міжнародними партнерами запрошує науково-педагогічних працівників, молодих вчених, студентів взяти участь у роботі Х Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Проблеми впровадження інформаційних технологій в економіку країн v-4», яка відбудеться 16 травня 2019 р.

Секції конференції:

 1. Концептуальні засади формування менеджменту і маркетингу в рамках транскордонного співробітництва з країнами V - 4.
 2. Удосконалення обліково-інформаційного забезпечення, аналізу, аудиту та оподаткування в рамках транскордонного співробітництва для розвитку малого та середнього бізнесу.
 3. Фінансові аспекти транскордонного співробітництва України в умовах євроінтеграції.
 4. Інтелектуальні технології підтримки прийняття рішень в оподаткуванні.
 5. Актуальні питання обліку окремих об’єктів та проблеми впровадження міжнародних стандартів обліку і фінансової звітності.
 6. Інформаційна безпека.
 7. Прикладні задачі моделювання економічних процесів.
 8. Співробітництво у сфері міждержавного регіонального управління в секторі малого та середнього бізнесу: адаптація європейських норм і стандартів.
 9. Формування ефективних механізмів державного управління сталим розвитком в контексті співробітництва України та країн V-4.
 10. Розвиток інфраструктури прикордонних територій.
 11. Гуманітарні науки в контексті гуманізації освіти України та V-4.
 12. Технології цифрового дизайну.
 13. Соціально-психологічні аспекти співробітництва малого та середнього бізнесу України з країнами V-4. 
 14. 14. Інформаційні технології в освіті та дуальній освіті України та V-4.

Форма участі ‒ заочна, очна  та дистанційна.

Заочна участь в інтернет-конференції передбачає:

- публікацію тез в електронному збірнику матеріалів, який буде розміщено на сайті наукової бібліотеки Університету ДФС України, а також на web-сторінці за адресою: http://fitm.nusta.edu.ua  (або http://nc.nusta.com.ua ) через 14 днів після дати проведення конференції, або

- публікацію статті у третьому випуску зарубіжного друкованого видання напряму економіки та управління у рамках міжнародного проекту «Транскордонне співробітництво, як вектор розвитку малого та середнього бізнесу України з країнами V-4» (умови опублікування статті надаються в окремому файлі).

Дистанційна участь передбачає пленарні інтернет-доповіді авторів тез в режимі веб-конференції 16.05.2019 р.Початок пленарного засідання о 10:00.

Очна участь. Місце проведення пленарного засідання для бажаючих взяти очну участь буде уточнено.

Мови конференції– українська, словацька, польська, англійська.

Учасники конференції отримують сертифікат (за необхідності), який буде надіслано разом зі збірником матеріалів конференції на зазначену у відомостях про авторів електронну адресу.

Тези доповідей та анкету-заявку учасника слід направляти на електронну адресу оргкомітету конференції ratush_t@ukr.net не пізніше 1 травня 2019 року.

Детальнішу інформацію  про конференцію можна знайти у прикріпленому файлі.

Інф_лист_конф_Інформаційні технології в економіці_травень 2019

Вимоги_до статей_Траскордонне співробітництво_2019назад


Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку