Триває подача проектів молодих архітекторів України на конкурс «Youth Competition 2019»

Триває подача проектів  молодих архітекторів  України  на конкурс «Youth  Competition 2019»

Освітня платформа CANactions з 14 січня 2019 року оголосила про початок одинадцятого Конкурсу проектів молодих архітекторів України «Youth Competition 2019».

 До участі в Конкурсі запрошуються студенти та випускники архітектурних факультетів українських ЗВО за фахом «Архітектор» віком до 35 років, які на момент подачі проекту мають кваліфікаційний рівень не нижчий бакалавра. Обов'язково -  володіння англійською мовою. Учасником може бути одна особа (автор)  чи учасник авторського колективу.

 Конкурс проводиться у 2 етапи:

 1 етап – відбір 10-ти учасників, які пройдуть до 2-го етапу;

 2 етап – презентація проектів 10-ти учасників  під час Фестивалю CANactions 2019, на якому будуть  оголошені переможці.

Переможці отримають:

-          безкоштовне навчання у магістратурі Інституту архітектури Дессау (DIA / Німеччина);

-           оплачуване стажування в одному із офісів MLA+ в Роттердамі, Санкт-Петербурзі, Москві, Шеньчжені або Берліні тривалістю 6 місяців (з можливістю продовження терміну до 1 року).

 Про конкурсні проекти:

  • кожен учасник може подати необмежену кількість проектів, для кожного проекту заповнюється окрема онлайн-заявка.
  • тематика та об'єм архітектурних проектів необмежені.
  • на Конкурс можна подавати курсові, дипломні, конкурсні та інші проекти, що виконані не раніше 2016 року.
  • якщо проект виконано авторським колективом, його може подати на конкурс виключно один учасник, внесок якого має бути не менше 33%. Разом з проектом автор має надати організаторам у форматі .pdf відскановане погодження на участь у Конкурсі, підписане усіма учасниками колективу. В онлайн-заявці необхідно вказати всіх учасників авторського колективу та їх відсоток залучення до проекту. Суперечки щодо авторства оргкомітет не розглядає.

 Кінцевий термін прийому заявок та проектів: 4 березня 2019 року (23:59 EET).

Оголошення 10 найкращих проектів: 29 квітня 2019.

Презентація проектів фіналістів та оголошення переможців відбудется 17-18 травня у Києві в рамках Міжнародного архітектурного фестивалю CANactions 2019.

 Трішки історії : Конкурс молодих архітекторів України був заснований у 2009 році CANactions та DIA (Інститут архітектури, Дессау/Німеччина) та за час свого існування дозволив  23 молодим архітекторам отримати можливість здобути кваліфікаційний рівень Магістра архітектури в Інституті архітектури DIA на пільгових умовах. Окрім цього, більше 40 фіналістів Конкурсу були відзначені спеціальними відзнаками та нагородами від партнерів.

 Отже, участь у конкурсі  – це гарна можливість для талановитої професійної молоді України заявити про себе. Використайте цей шанс!

 Детальна інформація та умови участі у конкурсі за посиланням: http://www.canactions.com/youthcompetition2019.назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки