Міжнародна науково-практична конференція «Теорія і практика досліджень і проектування у будівництві із застосуванням систем автоматизованого проектування»

 Міжнародна науково-практична конференція «Теорія і практика досліджень і проектування  у будівництві із застосуванням систем автоматизованого проектування»

Будівельний факультет Брестського державного технічного університету запрошує  зацікавлених науковців, молодих вчених , спеціалістів будівельної галузі до участі   в  Міжнародній науково-практичній конференції «Теорія і практика досліджень і проектування  у будівництві із застосуванням систем автоматизованого проектування»,  яка відбудеться 28-29 березня 2019 р.  у м. Брест (Республіка Білорусія). 

У рамках конференції спільно з ТОВ «Лира САПР» м. Київ, ТОВ «ПСС –SOFiSTiK»  м. Санкт-Петербург, ТОВ НПФ «СКАДСОФТВЕР»,  ОДО НПП «Брест-КАД», ЧУП «Брестстройнаука» будуть проведені майстер-класи з проектування в середовищі «ЛИРА-САПР 2018», «Sofistik», SCAD SOFT.
У програму майстер-класів включені питання, що стосуються принципів і методик складання просторових розрахункових схем, застосування локальної системи координат вузлів на прикладі розрахунку циліндричного резервуару, редактора завантажень, розрахункових поєднань зусиль (РПЗ)  і навантажень (РПН), підбору арматури, локального режиму армування, розрахунку сталевих  конструкцій і металевих перерізів, технологій розрахунку просторових систем на динамічні дії та  інші.

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ :
- аналітичні і чисельні моделі опору елементів, виконаних з різних конструкційних матеріалів з використанням  систем автоматизованого проектування;
- нові конструктивні рішення енергоефективних будівель і споруд, матеріали і технології зведення будівельних конструкцій, проектування будівель та споруд із застосуванням BIM- технологій;
- геотехнічні аспекти при проектуванні будівельних об'єктів, технології автоматизованого проектування і розрахунків.

Термін подання заявки і анотації  – 20.02.2019 р.
Термін подання повних текстів доповідей  – 15.03.2019 р.
Остаточний термін сповіщення  про прийняття   – 20.03.2019 р.

Електронну реєстрацію можна здійснити на сайті : sk.bstu.by/research/cadbrest/registration. 

Вимоги до оформлення матеріалів та участі у заході можна знайти у прикріпленому інформаційному листі.

konferentsia_Brest_2019назад


Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку