Редакційна колегія збірника наукових праць "Вісник Національного університету водного господарства та природокористування" повідомляє, що наукове видання отримало Міжнародний стандартний серійний номер ISSN 2306-5478.

Координацію щодо його видачі здійснює Міжнародний центр, розташований в Парижі, за підтримки ЮНЕСКО та Уряду Франції. Цей стандартний серійний номер широко використовується у всьому світі: він необхідний бібліотекам, передплатним агентствам, дослідникам і вченим, що працюють в області інформації, новинним агентствам і т. д.

ISSN дозволяє видавцям, книготорговцям, бібліотекарям, науковцям визнаним у всьому світі способом безперешкодно здійснювати розповсюдження періодики у відповідності з попитом, удосконалити пошук і замовлення видань, увесь цикл створення і доведення періодичного видання до споживача.

ISSN є унікальним ідентифікатором будь-якого періодичного видання і обов'язковим елементом їх вихідних відомостей. На основі цифрового ISSN будуються штрих-коди серійних видань.Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки