Оголошується прийом статей у збірник наукових праць "Гідротехніка", Випуск 1

Оголошується прийом статей у збірник наукових праць "Гідротехніка", Випуск 1

Крайній термін подачі статей у збірник "Гідротехніка" ( Випуск 1) – 6 жовтня 2014 року.

Збірник зареєстрований у Державній реєстраційній службі України - реєстраційний номер 18264- 7064 ПР.

Мови публікації статей – українська, російська, англійська.

Збірник має загальнодержавну сферу розповсюдження.

Тематична спрямованість даного збірника – ознайомлення з результатами наукових досліджень в області меліорації, осушення і використання меліорованих земель, гідравліки, гідротехнічного будівництва, водопостачання, водовідведення, раціонального використання і охорони водних ресурсів, гідрогеології і гідрології, механізації гідромеліоративних робіт, інженерних конструкцій, матеріалів і виробів та будівельної техніки в гідротехнічному будівництві.

Збірник наукових праць «Гідротехніка» виходить два рази на рік.

Вимоги до оформлення статей наведені на сторінці збірника «Гідротехніка» (http://www.nuwm.rv.ua/naukova-dijaljnistj/vidannja-universitetu/ghidrotekhnika/vimoghi-do-oformlennja-statej).

Статті, оформлені згідно вимог, разом з рекомендацією до друку слід подавати Россінському В. М. (кафедра водопостачання, водовідведення та бурової справи, каб. 437А) і надсилати на електронну пошту hydrotechnik@nuwm.edu.ua

Детальна інформація про зміст і терміни видання збірника, отримання його авторами буде відображена в розділі "Оголошення" на сторінці збірника «Гідротехніка» (http://www.nuwm.rv.ua/naukova-dijaljnistj/vidannja-universitetu/ghidrotekhnika/ogholoshennja).  

Відповідальний секретар: Россінський В. М.  

 назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки