Триває прийом статей у наукове видання "Студентський вісник Національного університету водного господарства та природокористування"

Крайній термін подачі статей у збірник "Студентський вісник Національного університету водного господарства та природокористування" ( Випуск № 1) – 20 лютого 2014 року.

Збірник зареєстрований у Державній реєстраційній службі України - реєстраційний номер 20359 - 10159 Р.

Мови публікації статей – українська, російська, англійська, польська, німецька, французька.

Збірник матиме загальнодержавну сферу розповсюдження.

Тематична спрямованість даного збірника – ознайомлення з результатами студентських наукових досліджень в галузях будівництва, економіки та сільського господарства.

Студентський вісник буде виходити чотири рази на рік.

Статті, оформлені згідно вимог, разом з рекомендацією до друку слід подавати у відділ студентської науки Мамай Л.М. або надсилати на електронну пошту stud-visnyk@nuwm.rv.ua.

Відповідальні секретарі: Мамай Л. М., Россінський В. М.