Студентський вісник НУВГП отримав Міжнародний стандартний серійний номер ISSN

Редакційна колегія збірника студентських наукових праць "Студентський вісник Національного університету водного господарства та природокористування" повідомляє, що наукове видання отримало Міжнародний стандартний серійний номер ISSN 2313-0431.

Координацію щодо його видачі здійснює Міжнародний центр періодичних видань, розташований в Парижі, за підтримки ЮНЕСКО та Уряду Франції. Цей стандартний серійний номер широко використовується у всьому світі: він необхідний бібліотекам, передплатним агентствам, дослідникам і вченим, що працюють в області інформації, новинним агентствам і т. д.

ISSN дозволяє видавцям, книготорговцям, бібліотекарам, науковцям визнаним у всьому світі способом безперешкодно здійснювати розповсюдження періодики у відповідності з попитом, удосконалити пошук і замовлення видань, увесь цикл створення і доведення періодичного видання до споживача.

ISSN є унікальним ідентифікатором будь-якого періодичного видання і обов'язковим елементом їх вихідних відомостей. На основі цифрового ISSN будуються штрих-коди серійних видань.

Відповідальні секретарі: Россінський В. М., Мамай Л. М.