Оголошується прийом статей у збірник "Студентський вісник Національного університету водного господарства та природокористування", Випуск 4

Крайній термін подачі статей у збірник студентських наукових праць "Студентський вісник Національного університету водного господарства та природокористування" ( Випуск № 4) – 20 квітня 2015 року.

Збірник зареєстрований у Державній реєстраційній службі України - реєстраційний номер 20359 - 10159Р.

Збірнику студентських наукових праць "Студентський вісник Національного університету водного господарства та природокористування" присвоєно Міжнародний стандартний серійний номер ISSN 2313-0431.

Мови публікації статей – українська, російська, англійська, польська, німецька, французька.

Збірник має загальнодержавну сферу розповсюдження.

Тематична спрямованість даного збірника – ознайомлення з результатами студентських наукових досліджень в галузях будівництва, економіки та сільського господарства.

Вимоги до оформлення студентських статей наведені на сторінці Студентського вісника (http://nuwm.edu.ua/naukova-dijaljnistj/rada-molodikh-vchenikh/studentsjkij-visnik-nuvghp/vimoghi-do-oformlennja-statej).

Статті, оформлені згідно вимог, разом з рекомендацією до друку слід подавати у відділ наукової роботи студентів Мамай Людмилі Миколаївні (ауд. 120а) і надсилати на електронну пошту stud-visnyk@nuwm.edu.ua

Відповідальні секретарі Россінський В. М., Мамай Л. М.