До відома студентів, магістрантів та їх керівників!

Оголошується набір студентських статей у збірник "Студентський вісник Національного університету водного господарства та природокористування", випуск № 1.

Збірник зареєстрований у Державній реєстраційній службі України - реєстраційний номер 20359 - 10159 Р.

Мови публікації статей – українська, російська, англійська, польська, німецька, французька.

Збірник матиме загальнодержавну сферу розповсюдження.

Тематична спрямованість даного збірника – ознайомлення з результатами студентських наукових досліджень в галузях будівництва, економіки та сільського господарства.

Студентський вісник буде виходити чотири рази на рік.

Статті, оформлені згідно вимог, разом з рекомендацією до друку слід подавати у відділ студентської науки Мамай Л.М. або надсилати на електронну пошту stud-visnyk@nuwm.rv.ua.

Відповідальні секретарі: Мамай Л.М., Россінський В.М.