ЛАБОРАТОРІЯ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ І ВИРОБІВ

Ім'я, Прізвище Посада Email
Леонід Дворкін д. т. н., професор, зав. кафедри технології будівельних виробів та матеріалознавства l.i.dvorkin@nuwm.edu.ua

Заступник керівника

Ім'я, Прізвище Посада Email
Віталій Марчук к.т.н., старший викладач кафедри технології будівельних виробів та матеріалознавства v.v.marchuk@nuwm.edu.ua

Основні напрямки діяльності:

1. Лабораторія здійснює наукові дослідження та метрологічні роботи стосовно випробувань якісних характеристик будівельних виробів та матеріалів згідно галузі атестації та відповідно до тематичного плану фундаментальних та прикладних наукових робіт університету та згідно з договорами університету з іншими установами на виконання науково-дослідних робіт.
  2. Проводить випробування продукції, згідно з галуззю атестації ВЛ та видає протоколи випробувань.
  3. Веде облік метрологічних робіт (журнальний).
  4. Приймає участь за дорученням регіонального органу стандартизації, метрології та   сертифікації продукції у здійсненні контролю дотримання умов вимірювань в атестованих (уповноважених) або лабораторіях, що атестуються.
  5. Лабораторія співпрацює з організаціями та установами, випусковими кафедрами за профілем своєї діяльності щодо організації впровадження результатів досліджень і розробок у виробництво та навчальний процес.
  6. Лабораторія сприяє підвищенню якості підготовки спеціалістів через залучення студентів до виконання науково-дослідних робіт та підготовку кадрів підвищеної кваліфікації на базі виконуваних наукових досліджень.
  7. Лабораторія забезпечує необхідну роботоздатність використовуваних приладів і обладнання відповідно до вимог державних стандартів.

Послуги:

1. Розробка технологічної документації для організації виробництва будівельних матеріалів та виробів.
  2. Дослідження сировинних матеріалів для виготовлення будівельних виробів (в тому числі і відходів промисловості).
  3. Підбори складів бетонів, розчинів сухих сумішей та інших матеріалів.
  4. Підбір добавок-регуляторів властивостей будівельних матеріалів, розробка оптимальних технологічних режимів виготовлення будівельних виробів.
  5. Оцінка ефективності цементів, заповнювачів, добавок для одержання бетонів, розчинів, залізобетонних виробів.
  6. Випробування будівельних матеріалів та виробів згідно галузі атестації наступних будівельних матеріалів та виробів (встановлення фізико-механічних показників):
  • бетони легкі, важкі і дрібнозернисті;
  • бетони ніздрюваті (пінобетони, газобетони);
  • пісок щільний та декоративний;
  • матеріали з відсівів подрібнення;
  • щебінь та гравій щільні природні;
  • плити та вироби з природного каменю;
  • вироби бетонні стінові дрібноштучні;
  • цегла і камені силікатні;
  • цегла і камені керамічні рядові і лицьові;
  • плитки керамічні глазуровані для внутрішнього лицювання стін;
  • плитки керамічні для підлог та фасадні; черепиця керамічна і бетонна;
  • плити бетонні фасадні; плити бетонні тротуарні;
  • суміші бетонні та розчини будівельні;
  • плити пінополістирольні;
  • бітуми нафтові дорожні;
  • суміші асфальтобетонні дорожні, асфальтобетони;
  • вапно будівельне;
  • гіпс будівельний;
  • блоки пінополістирольні, панелі будівельні металеві тришарові.