Захисти кандидатських дисертацій, що відбудуться 26 листопада 2015 р.

Чергове засідання  спеціалізованої вченої ради відбудеться у четвер 2листопада 2015 р. о 12 год. у Національному університеті водного господарства та природокористування за адресою: 33028, м. Рівне, вул. Соборна, 11, ауд. 103 (конференц-зала).

Порядок денний:

1)Захист дисертаційних робіт  Зінкевич Оксани Володимирівни на тему  «Облік і аналіз основних засобів в управлінні реальними інвестиціями» та Борматенка Миколи Васильовича  на тему "Управління підприємством на основі розвитку комунікативних систем та послуг інформатизації".

З дисертаціями можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету водного господарства та природокористування за адресою: 33002, м. Рівне, вул. Приходька, 75.

Вчений секретар спецради Павелко Ольга Віталіївна

Автореферат Борматенка М.В.