Захист дисертації у січні 2017 року

Захист дисертації Гарапко Наталії Іванівни на тему «Облік і контроль спільної діяльності підприємств без створення юридичної особи»відбудеться  «27» січня 2017 р. об 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 47.104.07 Національного університету водного господарства та природокористування за адресою: 33028, м. Рівне, вул. Соборна, 11, ауд. 103 (конференц-зала).

Роботу виконано в Національному університеті біоресурсів і природокористування України Міністерства освіти і науки України.

Науковий керівник: доктор економічних наук, професор Камінська Тетяна Григорівна, Київський кооперативний інститут бізнесу і права, ректор.

Автореферат дисертації