Захист дисертації у грудні 2016 року

Захист дисертації Пашніної Анни Олександрівни на тему "Розвиток організації обліку на підприємствах в умовах використання інформаційно-комп’ютерних технологій" відбудеться «23» грудня 2016 р. об 1100 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 47.104.07 Національного університету водного господарства та природокористування за адресою: 33028, м. Рівне, вул. Соборна, 11,  ауд. 103 (конференц-зала).

Роботу виконано в Національному університеті водного господарства та природокористування Міністерства освіти і науки України (м. Рівне).

Науковий керівник: доктор економічних наук, професор Левицька Світлана Олексіївна, Національний університет водного господарства  та природокористування (м. Рівне), професор кафедри обліку і аудиту.

Автореферат Пашніної А.О.