Захист дисертації у червні 2016 року

У четвер 30 червня 2016 р. в конференц-залі 1-го корпусу НУВГП (вул. Соборна, 11) о 13 год. відбудеться захист дисертації Курячої Наталії Вікторівни на тему "ЛІБЕРАЛІЗАЦІЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УМОВАХ РЕФОРМУВАННЯ ПЕНСІЙНОЇ СИСТЕМИ", поданої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствми (за видами економічної діяльності). Науковий керівник - д.е.н., професор, завідувач кафедри міжнародної економіки Національного університету водного господарства та природокористування Сазонець Ольга Миколаївна.

Вчений секретар Павелко О.В.

Автореферат Курячої Н.В.