Захисти у вересні 2017 року

Чергове засідання спецради із захистами дисертацій відбулося 22 вересня 2017 року. Порядок денний: 1. Захист дисертації Притули Мар’яни Юріївни на тему: "Економічні форми реалізації екологічної відповідальності корпорацій", поданої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 - економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). Робота виконана в Національному університеті водного господарства та природокористування. Керівник - д.е.н., проф. Сазонець Ігор Леонідович. 2.Захист дисертації Мельник Зоряни Юріївни на тему: "Виявлення та попередження фальсифікації в бухгалтерському обліку", поданої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.09 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності). Робота виконана в Національному університеті біоресурсів та природокористування України. Керівник - д.е.н., професор, Камінська Тетяна Григорівна. Вітаємо наших здобувачів!