Захисти у грудні 2015 року

Відбулася сесія грудневих засідань  спеціалізованої вченої ради К 47.104.07, що функціонує при Національному університеті водного господарства та природокористування, у середу 23 грудня 2015 р. та у четвер 24 грудня 2015 р. в конференц-залі 1-го корпусу (вул. Соборна, 11), де було захищено дисертаційні роботи:

1) Веретін Людмили Станіславівни на тему  «Управління продуктивністю підприємств споживчої кооперації», спеціальність 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). Науковий керівник: д.е.н., професор Сазонець І.Л.;

2) Захарової Дарини Сергіївни на тему «Ефективність виробництва органічної продукції сільськогосподарських підприємств», спеціальність 08.00.04 – економіка та управління підриємствами (за видами економічної діяльності). Науковий керівник: д.е.н., професор Скрипчук П.М.;

3) Печенюк Анни Вікторівни на тему «Управління професійним розвитком науково-педагогічних працівників університетів», спеціальність 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). Науковий керівник: д.е.н., професор Безтелесна Л.І.

Щиро вітаємо здобувачів із успішними захистами та бажаємо і надалі, так активно і впевнено крокувати по життю.

Вчений секретар спецради Павелко Ольга Віталіївна