Захисти дисертацій у вересні 2016 року

Захисти дисертацій у вересні 2016 року

Чергове засідання спецради відбулося у п'ятницю 16 вересня 2016 року об 11 год. в конференц-залі  НУВГП (1 корпус). 

Порядок денний:

1. Захист дисертації Бляхарчук Марії Олександрівни на тему «Формування облікової політики в системі управління підприємством» на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.09 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності). Науковий керівник – завідувач кафедри обліку та аудиту Луцького національного технічного університету, к.е.н., професор Садовська Ірина Борисівна.

2. Захист дисертації Матвійчук Іванни Олегівни на тему «Формування системи антикризового управління на засадах диверсифікації діяльності підприємств» на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04  –  економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). Науковий керівник – декан Інституту економіки та менеджменту Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, д.е.н., професор Ліпич Любов Григорівна.

3. Прийняття до захисту дисертаційної роботи Пашніної Анни Олександрівни на тему «Розвиток організації обліку на підприємствах в умовах використання інформаційно-комп’ютерних технологій», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.09 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності). Науковий керівник – професор кафедри обліку і аудиту НУВГП, д.е.н., професор Левицька Світлана Олексіївна.

 назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки