Захисти 20-21 жовтня 2016 р. відбулись успішно

«20» жовтня 2016 р. об 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 47.104.07 у Національному університеті водного господарства та природокористування за адресою: 33028, м. Рівне, вул. Соборна, 11, ауд. 103 (конференц-зала) відбувся захист дисертації Русановської Орисі Андріївни на тему «Контролінг логістичної діяльності в системі управління підприємством». Роботу виконано у Національному університеті «Львівська політехніка» Міністерства освіти і науки України. Науковий керівник: доктор економічних наук, професор Крикавський Євген Васильович,  Національний університет «Львівська політехніка», завідувач кафедри маркетингу і логістики.

«20» жовтня 2016 р. о 1400 годині відбувся захист дисертації Карпій Олени Петрівни на тему «Розвиток послуг мережі автозаправних комплексів на засадах реалізації стратегії громадської корисності». Роботу виконано у Національному університеті «Львівська політехніка» Міністерства освіти і науки України. Науковий керівник: доктор економічних наук, професор Патора Роман Анджей,  Суспільна академія наук (м. Лодзь, Республіка Польща), ректор.

«21» жовтня 2016 р. об 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 47.104.07 у Національному університеті водного господарства та природокористування за адресою: 33028, м. Рівне, вул. Соборна, 11, ауд. 103 (конференц-зала) відбувся захист дисертації Радько Анни Олександрівни на тему «Формування інформаційного маркетингового середовища діяльності підприємства». Роботу виконано у Національному університеті водного господарства та природокористування. Науковий керівник: доктор економічних наук, професор Сазонець Ольга Миколаївна, завідувач кафедри міжнародної економіки НУВГП.