Захисти 12.05.17 пройшли успішно

12 травня 2017 року за адресою: 33028, м. Рівне, вул. Соборна, 11,  ауд. 103 (конференц-зала) відбулось засідання спецради, де було захищено 2 кандидатські дисертації:

1. Книшек Оксани Олексіївни   на  тему «Методика та організація аналізу і контролю зовнішньоекономічної діяльності підприємств» на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.09 -  бухгалтерський облік, аналіз та аудит  (за видами економічної діяльності). Робота виконана в Університеті митної справи та фінансів. Науковий керівник:  Вакульчик Олена Михайлівна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри обліку, аудиту, аналізу і оподаткування (Університет митної справи та фінансів, м. Дніпро );

2.  Фаринович Ірини Володимирівни на тему "Економічний механізм управління факторингом торговельних підприємств»  на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю  08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).  Робота виконана  в Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка. Науковий керівник:  Квасній Любов Григорівна , кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри  теоретичної та прикладної економіки   ( Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка).

Захисти відбулись на високому рівні. Щиро вітаємо наших здобувачів!