Захист кандидатських дисертацій Трофімчук Т.М. та Гессена А.Є. на засіданні спеціалізованої вченої ради К47.104.07

28 серпня 2015 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради К47.104.07, що активно функціонує в Національному університеті водного господарства та природокористування, відбувся захист двох дисертацій:

-              Трофімчук Тетяни Михайлівни (асистента кафедри трудових ресурсів і підприємництва Національного університету водного господарства та природокористування) на тему: «Оцінювання та забезпечення розвитку людського капіталу підприємств», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). Роботу виконано в Національному університеті водного господарства та природокористування. Науковий керівник – к.е.н., докторант Міщук Галина Юріївна;

-              Гессена Анатолія Євгеновича (старшого викладача кафедри менеджменту Дніпропетровської державної фінансової академії) на тему: «Формування соціальних програм підприємств на основі оцінки рівня корпоративної соціальної відповідальності», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). Роботу виконано в Класичному приватному університеті (м. Запоріжжя). Науковий керівник – д.е.н., професор Сазонець Ігор Леонідович.

Щиро вітаємо здобувачів із успішними захистами кандидатських дисертацій, бажаємо подальших наукових досягнень та кар’єрного зростання!

Вчений секретар спецради, к.е.н., доцент Павелко О.В.