Захист кандидатських дисертацій Трофімчук Т.М. та Гессена А.Є. на засіданні спеціалізованої вченої ради К47.104.07

Захист кандидатських дисертацій Трофімчук Т.М. та Гессена А.Є. на засіданні спеціалізованої вченої ради К47.104.07

 

28 серпня 2015 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради К47.104.07, що активно функціонує в Національному університеті водного господарства та природокористування, відбувся захист двох дисертацій:

-              Трофімчук Тетяни Михайлівни (асистента кафедри трудових ресурсів і підприємництва Національного університету водного господарства та природокористування) на тему: «Оцінювання та забезпечення розвитку людського капіталу підприємств», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). Роботу виконано в Національному університеті водного господарства та природокористування. Науковий керівник – к.е.н., докторант Міщук Галина Юріївна;

-              Гессена Анатолія Євгеновича (старшого викладача кафедри менеджменту Дніпропетровської державної фінансової академії) на тему: «Формування соціальних програм підприємств на основі оцінки рівня корпоративної соціальної відповідальності», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). Роботу виконано в Класичному приватному університеті (м. Запоріжжя). Науковий керівник – д.е.н., професор Сазонець Ігор Леонідович.

Щиро вітаємо здобувачів із успішними захистами кандидатських дисертацій, бажаємо подальших наукових досягнень та кар’єрного зростання!

 

 

Вчений секретар спецради, к.е.н., доцент Павелко О.В.

 назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки