Захист дисертації у березні 2018 р. Лецера Ю.О.

Успішно минув захист дисертації Лецера Юрія Олександровича на тему "ФОРМУВАННЯ КОМПЛЕКСНОЇ ЕКОНОМІКО-ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ МОДЕЛІ ПІДПРИЄМСТВ З РОЗРОБКИ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ" відбудеться «02» березня 2018 року об 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 47.104.07 у Національному університеті водного господарства та природокористування за адресою: 33028, м. Рівне, вул. Соборна, 11, ауд. 103 (конференц-зала).

Науковий керівник –    кандидат економічних наук Поляков Максим Валерійович, Національний університет водного господарства та природокористування (м. Рівне), доцент кафедри міжнародних економічних відносин.

Офіційні опоненти:        доктор економічних наук, професор Савіна Галина Григорівна, Херсонський національний технічний університет, проректор з наукової роботи;

кандидат економічних наук, доцент Терехов Дмитро Сергійович, Приватний вищий навчальний заклад «Хмельницький економічний університет», доцент кафедри менеджменту.

Щиро вітаємо Лецера Юрія Олександровича!

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку