Захист дисертації у березні 2017 року минув вдало

«31» березня 2017 р. об 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 47.104.07 у Національному університеті водного господарства та природокористування за адресою: 33028, м. Рівне, вул. Соборна, 11, ауд. 103 (коференц-зала) відбувся   захист дисертації Покуль Ольги Володимирівни на тему: "ІНФРАСТРУКТУРНО-ІНСТИТУЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РАЦІОНАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ВОДНИХ РЕСУРСІВ ПІДПРИЄМСТВАМИ УКРАЇНИ",  спеціальність 08.00.04 – економіка та управління підприємствами  (за видами економічної діяльності).  Роботу виконано в Національному університеті водного господарства та природокористування Міністерства освіти і науки України (м. Рівне). Науковий керівник:   доктор  економічних  наук,  професор   Сазонець Ігор Леонідович,  Національний університет водного господарства  та природокористування,  завідувач кафедри державного  управління, документознавства  та інформаційної діяльності.

Вітаємо здобувача і бажаємо подальших наукових здобутків та нових досягнень у житті!!!