Успішні захисти кандидатських дисертацій

Захисти кандидатських дисертацій Кондратюк О.І. та Туболець К.Г.

на засіданні спеціалізованої вченої ради К47.104.07

24 вересня 2015 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради К47.104.07, що активно функціонує в Національному університеті водного господарства та природокористування, відбувся захист двох дисертацій:

-              Кондратюк Ольги Ігорівни (асистента кафедри економіки підприємства Національного університету водного господарства та природокористування) на тему:  «Розвиток суб’єктів рекреаційного підприємництва», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). Роботу виконано в Національному університеті водного господарства та природокористування. Науковий керівник – кандидат економічних наук, професор Кушнір Ніна Борисівна, завідувач кафедри економіки підприємства НУВГП;

-             Туболець Катерини Геннадіївни (асистента кафедри економічної теорії і економіки сільського господарства Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету) на тему: «Оцінка системи управління маркетинговими послугами підприємств з виробництва та перероблення сільськогосподарської продукції», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). Роботу виконано в Дніпропетровському державному аграрно-економічному університеті. Науковий керівник – доктор наук з державного управління, доцент Сиченко Віктор Володимирович, завідувач кафедри менеджменту організацій Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету.

Щиро вітаємо здобувачів із успішними захистами кандидатських дисертацій, бажаємо подальших наукових досягнень та кар’єрного зростання!

Вчений секретар спецради, к.е.н., доцент Павелко О.В.