Сесія листопадневих засідань. День - перший.

У четвер 2листопада 2015 р. о 12 год. в конференц-залі 1-го корпусу НУВГП (вул. Соборна, 11) було проведено засідання спеціалізованої вченої ради К 47.104.07, на якому відбувся захист дисертаційних робіт:

Зінкевич Оксани Володимирівни  на тему  «Облік і аналіз основних засобів в управлінні реальними інвестиціями», представленої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.09 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності). Дисертацію виконано в Національному університеті водного господарства та природокористування. Науковий керівник – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри обліку і аудиту Лазаришина Інна Дмитрівна;

- Борматенка Миколи Васильовича  на тему «Управління підприємством на основі розвитку комунікативних систем та послуг інформатизації», представленої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). Дисертацію виконано в Національному університеті водного господарства та природокористування. Науковий керівник – доктор економічних наук, доцент, професор кафедри міжнародної економіки Ханін Ігор Григорович.

Колектив спецради щиро вітає здобувачів із успішним захистом кандидатських дисертацій, бажає подальших наукових здобутків і звершень!

Вчений секретар спецради, к.е.н., доцент Павелко Ольга Віталіївна