Сесія листопадневих засідань. День - другий.

У п’ятницю 27 листопада 2015 р.о 12 год.в 1-му корпусі НУВГП (вул. Соборна, 11) було проведено засідання спеціалізованої вченої ради К 47.104.07, на якому відбувся захист дисертаційних робіт:

Максімчука Олександра Степановича на тему: «Організаційно-економічний механізм інноваційного розвитку підприємств сфери послуг», представленої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).  Роботу виконано в Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара. Науковий керівник – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економіки та управління підприємством Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара Гринько Тетяна Валеріївна;

- Кошевого Миколи Миколайовича на тему «Забезпечення розвитку наукоємних виробництв об’єднань підприємств», представленої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).  Роботу виконано в Інституті економіки промисловості НАН України (м. Київ). Науковий керівник –  доктор економічних наук, доцент, провідний науковий співробітник Інституту економіко-правових досліджень Національної академії наук України (м. Київ) Мельникова Марина Віталіївна.

Щиро вітаємо здобувачів із успішним захистом кандидатських дисертацій, бажаємо якомога швидше одержати дипломи кандидатів наук!

Вчений секретар спецради, к.е.н., доцент Павелко Ольга Віталіївна