Засідання 29 червня 2017 року

29 червня 2017 року відбудеться засідання спеціалізованої вченої ради  К47.104.03  з порядком денним:

1. о 11-00 Захист дисертації Подлевського Андрія Анатолійовича  на тему: «Державне регулювання виробничої кооперації в Україні» на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.03  – економіка та управління національним господарством.

Науковий керівник: доктор економічних наук, професор Савіна Наталія Борисівна, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків (Національний університет водного господарства та природокористування Міністерства освіти і науки України).

Офіційні опоненти:

1)                доктор економічних наук, професор Лапко Олена Олександрівна, завідувач кафедри фінансів і кредиту (ПВНЗ «Міжнародний університет фінансів» Міністерства освіти і науки України, м. Київ);

2)                кандидат економічних наук, доцент Дейнега Олександр Вікторович, проректор з наукової роботи (Рівненський державний гуманітарний університет Міністерства освіти і науки України).

2. о 15-00  Захист дисертації Коломієць Олени Георгіївни на тему: «Забезпечення розвитку ІТ-кластерів в Україні на основі венчурного інвестування» на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством.

Науковий керівник:  доктор економічних наук, професор Савіна Наталія Борисівна, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків (Національний університет водного господарства та природокористування Міністерства освіти і науки України).

Офіційні опоненти:

1)                доктор економічних наук, професор Микитенко Вікторія Володимирівна, головний науковий співробітник відділу комплексної оцінки та управління природними ресурсами (ДУ «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку НАН України»);

2)                доктор економічних наук, доцент Коваль Віктор Васильович, завідувач кафедри прикладної економіки (Одеський торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету Міністерства освіти і науки України).

Автореферати здобувачів
Подлевський А.А.

Коломієць О.Г.

Дисертаційна робота

Відгук опонента Микиктенко В.В.

Відгук опонента Коваля В.В.

Подлевський А.А.
Дисертаційна робота

Відгук опонента Лапко О.О.

Відгук опонента Дейнеги О.В.