Засідання 29 червня 2017 року

29 червня 2017 року відбудеться засідання спеціалізованої вченої ради  К47.104.03  з порядком денним:

1. о 11-00 Захист дисертації Подлевського Андрія Анатолійовича  на тему: «Державне регулювання виробничої кооперації в Україні» на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.03  – економіка та управління національним господарством.

Науковий керівник: доктор економічних наук, професор Савіна Наталія Борисівна, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків (Національний університет водного господарства та природокористування Міністерства освіти і науки України).

Офіційні опоненти:    

1)                доктор економічних наук, професор Лапко Олена Олександрівна, завідувач кафедри фінансів і кредиту (ПВНЗ «Міжнародний університет фінансів» Міністерства освіти і науки України, м. Київ);

2)                кандидат економічних наук, доцент Дейнега Олександр Вікторович, проректор з наукової роботи (Рівненський державний гуманітарний університет Міністерства освіти і науки України).

 

2. о 15-00  Захист дисертації Коломієць Олени Георгіївни на тему: «Забезпечення розвитку ІТ-кластерів в Україні на основі венчурного інвестування» на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством.

Науковий керівник:  доктор економічних наук, професор Савіна Наталія Борисівна, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків (Національний університет водного господарства та природокористування Міністерства освіти і науки України).

Офіційні опоненти:    

1)                доктор економічних наук, професор Микитенко Вікторія Володимирівна, головний науковий співробітник відділу комплексної оцінки та управління природними ресурсами (ДУ «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку НАН України»);

2)                доктор економічних наук, доцент Коваль Віктор Васильович, завідувач кафедри прикладної економіки (Одеський торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету Міністерства освіти і науки України).

Автореферати здобувачів
Подлевський А.А.

Коломієць О.Г.


Коломієць О.Г.
Дисертаційна робота

Відгук опонента Микиктенко В.В.

Відгук опонента Коваля В.В.


Подлевський А.А.
Дисертаційна робота

Відгук опонента Лапко О.О.

Відгук опонента Дейнеги О.В.назад


Повідомити про знайдену помилку поєднанням Ctrl+Enter виділивши текст на сторінці