У НУВГП відкрита нова спецрада

На підставі рішень експертної ради ДАК та Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України наказом Міністерства освіти і науки України № 1411 від 10.10.2013 р.

в університеті відкрита спеціалізована вчена рада К 47.104.05 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук.
    Голова ради - д.с.-г.н., професор, директор ННІ агроекології та землеустрою Клименко М.О., вчений секретар - к.с.-г.н., доцент кафедри екології Прищепа А.М.
    Дана спеціалізована рада має право прийняття до розгляду та захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук.

Вітаємо з відкриттям нової спеціалізованої ради! Повідомляємо, що тепер аспіранти та здобувачі мають гарну можливість захищати свої дисертаційні роботи за
за спеціальністю 06.01.03 - агрогрунтознавство та агрофізика в нашому університеті.