Відкритий чемпіонат м. Рівне з легкоатлетичного кросу

6 жовтня 2021 року відбулися змагання відкритого чемпіонату Рівненської міської територіальної громади з легкоатлетичного кросу.

Понад 50 учасників змагалися за призові місця у різних дистанціях. На змаганнях були представлені заклади загальної середньої освіти, заклади вищої освіти м. Рівне, дитячо-юнацькі спортивні школи, спеціалізовані дитячо-юнацькі спортивні школи олімпійського резерву та спортивні ліцеї.
Двом спортсменам НУВГП вдалося посісти призові місця. ІІІ місце на дистанції 1000 м серед дівчат зайняла студентка ННІОЗ Колодич Олександра та І місце на дистанції 3000 м посів студент ННІБА Годунко Олексій.
Вітаємо наших спортсменів із вдалим виступом та бажаємо подальших спортивних успіхів.

Петро ШОЛОПАК,
кафедра фізичного виховання