Міжнародний день студентського спорту

З нагоди Міжнародного дня студентського спорту 20 вересня 2022 року на спортивній базі Національного університету водного господарства та природокористування пройшли спортивно-масові заходи, учасниками яких стали студенти Рівного.

Юнаки та дівчата мали можливість випробувати себе у різних спортивних конкурсах, організованих «Обласним центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» та змаганнях з міні-футболу, баскетболу 3х3 та настільного тенісу.
У змаганнях з міні-футболу прийняли участь 6 команд: НУВГП, МЕГУ, РДГУ, РЕТФК, Технічний коледж, Аграрний коледж. Команди були поділені на 2 групи. В першій групі перемогу здобула команда НУВГП, в другій - МЕГУ. В підсумку в фінальній зустрічі команда  НУВГП з рахунком 1:0 обіграла команду МЕГУ.
Змагання з баскетболу 3х3 об'єднали 6 чоловічих команд та 2 жіночих. Серед чоловічих команд 1 місце посіла команда МЕГУ, друге – НУВГП, третє – РЕТК. Серед жінок першими стали представниці МЕГУ, другими – РЕТК.
У змаганнях з настільного тенісу прийняло участь 9 команд, загальною кількістю 19 чоловік (11 юнаків та 8 дівчат). Змагання проходили в особистому розряді. Місця серед юнаків та дівчат розподілилися таким чином:
Юнаки
1 місце: Ковальчук Владислав (РЕТФК)
2 місце: Мельник Руслан (НУВГП)
3 місце: Ковальов Максим (НУБІП)
Дівчата
1 місце: Ємець Людмила (НУБІП)
2 місце: Кирильчук Марина (РДГУ)
3 місце: Редько Ольга (ТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ)

У спортивних конкурсах студенти НУВГП посіли такі місця:
Дартс: 2 місце - Бруханський Микита (ННІАКОТ, РІ-21); 3 місце - Шклярський Владислав (ННІАКОТ, ІПЗ-11)
Набивання тенісного мяча ракеткою: 1 місце - Бруханський Микита (ННІАКОТ,  РІ-21).
Попадання круга на конус: 1 місце - Гнатюк Артем (ННІАКОТ, ПМ-21)
Вправи з гімнастичними обручами: 3 місце - Присяжний Віталій (ННМІ, МБ-21)

Вітаємо переможців та учасників змагань та бажаємо подальших спортивних успіхів.