Грантова діяльність університету

 • Національний університет водного господарства та природокористуванняспільно із чотирма партнерами із країн Центральної Європи: Товариством “Вілла Деціуша” Stowarzyszenie Willa Decjusza (Краків, Польща), Злінським креативним кластером Zlinsky Kreativni Klastr (Злін, Чехія), Форумом креативних індустрій Fórum Kreatívneho Priemyslu (Братислава, Словаччина) та Кластером культурних та креативних індустрій Cultural Creative Industry Cluster (Печ, Угорщина) виконує масштабний проект з розвитку креативного підприємництва у місті Рівному “Visegrad Urban Creativity Clusters Network”.

  “Visegrad Urban Creativity Clusters Network” – це проект, що здійснюється за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду та Міністерства закордонних справ Нідерландів. За умовами гранту, стороною, що розпоряджається коштами - а це 90 000 € - став Національний університет водного господарства та природокористування.

  Суть проекту полягає у проведенні серії професійних заходів, присвячених творчій та культурній індустрії, кожен із яких пройде у  таких містах як Злін, Братислава, Краків та Печ, а також Хакатону креативних індустрій у м. Рівному. Протягом проекту відбулися спільні робочі зустрічі креативних кластерів Центральної Європи для обговорення спільних проектів, зустрічі з професіоналами, обмін досвідом, а також низка заходів серед яких Хакатон креативного підприємництва, Креативний тур Європою для його переможців, пленери в місцях історичної спадщини, воркшопи від провідних фахівців тощо.

  mail: creativ@nuwm.edu.ua
  www.creativ.nuwm.edu.ua
  Facebook

 • Національний університет водного господарства та природокористування у партнерстві з Поліським державним університетом (Білорусь) виконує масштабний грантовий проекті під назвою «Формування підприємницького середовища по виробництву органічних ягід». Це проект, що здійснюється за підтримки Європейського Союзу, Програми Eastern Partnership Territorial Cooperation (EaPTC) та Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
  Загальною метою проекту є сприяння створенню бізнес середовища із вирощування органічних ягідних культур для поліпшення життя місцевих громад в транскордонних регіонах України і Білорусі.
  В рамках проекту на базі НУВГП та ПолесГУ створені регіональні консультаційно-освітні центри.
  Серед основних видів робіт, що проводяться в рамках проекту та у РКОЦ: навчання населення і бізнесу організації органічного виробництва; розвиток професійних контактів і транскордонного ділового середовища; спільні дослідження і обмін досвідом із оптимізації переходу до органічного виробництва; організація кластерів з вирощування нішевих культур; розробка проектів із переробки продукції; сприяння для ОТГ у розробці бізнес планів і проектів з органічного й традиційного ягідівництва, горіхівництва, рекультивації земель, організації екологічного бізнесу тощо; розробка Програми розвитку і сайту органічного виробництва ягідної продукції та інші споріднені види діяльності. В рамках проекту проводяться семінари та тренінги на теми органічного ягідництва, розвитку бізнесу, переходу зі звичайного землеробства на органічне, культивування ягід, їх збут тощо.

  mail: beop@nuwm.edu.ua
  www.beop.polessu.by
  Facebook
  Instagram
  Youtube

 • "До циркулярної економіки в органічному сільському господарстві": проект виконується в рамках Cooperation Programme with Eurasia і фінансується Norwegian Centre for International Cooperationin Education і об’єднує чотири університети та п’ять підприємств: Білорусі, Німеччини, Норвегії, України. Загальна мета проекту полягає в оновленні та інтернаціоналізації підготовки спеціалістів шляхом впровадження підходу «Жива лабораторія» в освіті та науці, дослідженні потенціалу повторного використання ресурсів в органічному сільському господарстві, стимулюванні переходу від парадигми традиційного управління до децентралізації. TENOR Living Lab досліджує можливості використання води, поживних речовин і тепла в органічному сільському господарстві на основі замкненого циклу, заснованому на раціональному використанні ресурсів. Окрім того, проект передбачає зміцнення і розширення партнерських зв’язків шляхом ефективного і раціонального використання інтелектуального та виробничого ресурсів учасників: університетів та підприємств, розвиток досліджень, збільшення баз практики студентів на підприємствах з передовими технологіями, в тому числі в університетах та підприємствах інших країн, розвиток компетенцій викладачів і студентів через академічне партнерство та мобільність. 

  www.tenorproject.eu

 • Мета проекту.
  Виявити кращих фахівців в сфері інноваційних наукових розробок, формувати спільноту висококваліфікованих кадрів в інженерно-технічній сфері, підтримувати і розвивати традиції проведення професійних конкурсів технічних спеціальностей, формувати інноваційні методи взаємодії фахівців університету, підприємств та професійних технічних навчальних закладів, створити майданчик взаємодії між підприємствами та фахівцями, які підтвердили рівень професійної майстерності з учасників Конкурсу.

  www.grant.nuwm.edu.ua

З технічними та організаційними, а також питаннями співпраці звертатись

Контактна особаПідрозділE-mail/тел.
Кучерова Алла ВікторівнаСектор грантової роботи 

Адреса:  м. Рівне, вул. Соборна 11, навчальний корпус № 1, каб. 148Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки