Електронний документообіг

  • Послідовність символів створеного Вами пароля на сервері не зберігається, від нього залишається лише обчислена функція, котра визначає, чи правильний пароль Ви набираєте. Тому відновити створений Вами і забутий пароль неможливо. Система надає можливість створити новий пароль. Для цього необхідно натиснути на рядок «Забули Ваш пароль?» та послідовно виконувати надані інструкції.
  • Службові записки, зміст яких потребує залучення інших підрозділів університету, потребують погодження з керівниками цих підрозділів, затверджуються проректором за напрямом діяльності. Адресатом необхідно вибирати керівника підрозділу та/або інституту, який буде безпосередньо задіяний у виконанні змісту документа.
    Якщо змістом службової передбачена витрата матеріальних коштів, необхідно обов’язково залучати до погодження головного бухгалтера та начальника планово-фінансового відділу. Окремі варіанти підготовки службових з погодженням надані в таблиці розділу Електронний документообіг на сторінці Wikiситет офіційного сайту університету.
  • Після створення документа необхідно натиснути клавіші «Зберегти», «Створено», «На погодження». Тільки після цього документ потрапляє до погоджуючих, після погодження – до затверджуючих, після затвердження – до адресата.
  • Для того, щоб відправити документ адресату необхідно натиснути «Зберегти», «Створено», «На погодження». Вибравши в полі «Делегувати» адресата, або іншого користувача, ви делегуєте йому право авторства на цей документ. У Вашому прикладі виходить, що автор і адресат – одна і та ж особа (проректор), що є недопустимим.
  • Перед відпусткою, відрядженням замість керівника призначається виконуючий обов’язки. В такому випадку в УкрДок необхідно підготувати заявку в шаблоні 8646 на призначення ролі референта, яку має затвердити цей керівник. Якщо керівник відсутній і не має доступу до УкрДок, то цю заявку може затвердити ректор університету.
  • Постійно сидіти і дивитись в УкрДок немає необхідності. Для оперативного відпрацювання документів достатньо і необхідно один раз в день заходити в персональний кабінет.
  • Надсилайте лист на адресу support@nuwm.edu.ua

Користувачі ЕДО

WikiситетПовідомити про знайдену помилку поєднанням Ctrl+Enter виділивши текст на сторінці