Інформаційно-просвітницький захід Noosphere StudTechFest
23 лютого 2017 року
початок 11:00

Адреса: 33028 м. Рівне, вул. Соборна, 11, НУВГП, Актова зала, ауд. 162

В університеті відбудеться інформаційно-просвітницький захід «Noosphere StudTechFest» - НУВГП

23 лютого у Національному університеті водного господарства та природокористування відбудеться грандіозний інформаційно-просвітницький захід - Noosphere StudTechFest. Серед доповідачів – провідні спеціалісти інжинірингової школи «Noosphere Engineering School» – інноваційного науково-інвестиційного проекту, одного із провідних бізнес-акселераторів України.
До Вашої уваги будуть представлені доповіді про інноваційні технології для збереження екосистем, робототехнічні розробки, презентація «ArtOS», «Моя поліція», різноманітні експозони та багато чого не менш цікавого.

До слова:

Noosphere Engineering School – це спільний проект компанії Ноосфера і провідних університетів України, - центр досліджень і проектної діяльності, синергія зусиль експертів, студентів і ентузіастів, каталізатор проривних інновацій на стику науки і бізнесу. В рамках проекту топ-менеджери компанії Ноосфера діляться зі студентами знаннями і практичним досвідом, а викладачі і професорський склад університетів – науковими, емпіричними та теоретичними рішеннями. Такий синтез теорії і практики дозволяє створювати і реалізовувати інноваційні ідеї.