Телефонний довідник НУВГП

оновлено : 05.09.2018

Nav
Адміністрація
Ректор
Мошинський Віктор Степанович
6-01 63-30-98
Приймальня ректора
Радійовська Віра Аркадіївна
6-08 63-30-98
Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи
Сорока Валерій Степанович
6-03 63-40-69
Проректор з науково-педагогічної, методичної та виховної роботи
Лагоднюк Олег Анатолійович
6-11 63-32-56
Проректор з наукової роботи та міжнародних зв‘язків
Савіна Наталія Борисівна
6-04 63-31-29
Проректор з науково-педагогічної та адміністративно-господарської роботи
Дмитренко Олександр Олександрович
6-19 63-32-51
Помічник ректора
Яцкова Ірина Дмитрівна
8-88 63-32-86
Структурні підрозділи
Юридичний відділ:
Начальник відділу
Самороков Валентин Олександрович
7-22 63-56-95
Відділ кадрів 7-19 63-31-46
Начальник відділу кадрів
Цаль Олександр Русланович
7-53 63-31-46
Голова профкому працівників НУВГП
Погребняк Надія Дмитрівна
7-37 22-34-94
Голова профкому студентів НУВГП
Шлапак Володимир Євгенович
6-29 62-02-77
Загальний відділ
Начальник відділу
Бескід Ніна Олександрівна
6-18 63-32-09
Завідувач архіву
Кірикова Наталія Петрівна
63-30-67
Відділ якості освіти
Корбутяк Віктор Іванович
7-72
Спеціальний відділ 7-26
Начальник спецвідділу
Бондаренко Володимир Якович
7-25 63-31-18
Планово-фінансовий відділ 6-37 63-59-60
Начальник планово-фінансового відділу
Марчук Микола Миколайович
6-37 63-59-60
Головний бухгалтер
Матвієнко Марія Дмитрівна
6-28 63-32-18
Заступник головного бухгалтера
Старікова Ірина Василівна
6-25 63-34-41
Бухгалтерія:
із нарахування зарплати 7-34 63-41-13
із нарахування стипендій 6-06 63-34-41
із розрахунку за платне навчання 6-88 63-59-60
із обліку матеріалів 7-36 63-46-69
по гуртожитках 7-07 63-46-69
обліку банківських операцій 7-07 63-46-69
податкового обліку 7-36 63-46-69
Каса 7-06 26-95-41
Навчально-методичний відділ 6-35
Завідувач відділу
Ковальчук Наталія Сергіївна
6-35 63-34-15
Заступник завідувача відділу
Кондратюк Тетяна Іванівна
6-50 26-75-21
Заступник завідувача відділу
Костюкова Тамара Андріївна
6-21
Сектор навчально-методичного забезпечення навчального процесу 26-55-46
Сектор планування, організації та контролю навчального процесу 7-55
7-56
7-54
Керівник виробничої практики
Запорожець Юлія Валеріївна
7-51 26-75-21
Начальник відділу ліцензування, акредитації
Клімова Анастасія Вадимівна
6-27 62-06-17
Начальник відділу працевлаштування та профорієнтації
Сокаль Валентина Анатоліївна
7-21 62-06-17
Вчений секретар
Давидчук Валентин Іванович
9-55
Відділ аспірантури та докторантури
Белоконь Наталія Едуардівна
6-72 63-30-48
Відділ інформаційних технологій
Хоменчук Олександр Анатолійович
6-67
Центр міжнародного співробітництва та освіти 7-24
Директор
Тимощук Ігор Олександрович
7-24
Відділ роботи з іноземними студентами
Окорський Віталій Петрович
6-41
Відділ міжнародних зв'язків
Бадинський Леонід Олексійович
7-24 63-34-45
Сектор роботи з іноземними студентами
Окорський Віталій Петрович
6-41
Відділ організації міжнародної освіти
Нікитенко Дмитро Валерієвич
6-41
Сектор наукової роботи студентів
Берташ Тетяна Борисівна
6-72 63-30-48
Редакційно-видавничий відділ
Кравчук Ростислав Романович
7-47
8-58
63-57-31
Відділ у справах студентів
Герус Володимир Андрійович
6-23 23-14-60
Відділ з питань запобігання та виявлення корупції
Захарець Анатолій Леонідович
8-06 63-81-90
Приймальна комісія
Відповідальний секретар приймальної комісії
Жомирук Руслан Валентинович
6-14 63-32-22
Науково-дослідна частина
Начальник НДЧ
Герасімов Євгеній Генріхович
6-33 63-32-42
Відділ технічних засобів навчання
Начальник відділу
Покладньов Євген Іванович
6-34 23-35-17
Помічник проректора з науково-педагогічної та адміністративно-господарської роботи
Шуманський Андрій Степанович
23-50-46
Головний механік
Сельвесюк Ігор В’ячеславович
9-90 23-41-69
Головний енергетик
Гордієвич Юрій Андрійович
6-60
Експлуатаційно-технічний відділ
Берук Олександр Євгенович
6-17
Відділ матеріально-технічного забезпечення
Марачук Людмила Сергіївна
8-61
Директор студмістечка
Швець Ольга Анатоліївна
6-12
Начальник господарського відділу
Луцков Ігор Михайлович
6-66
Відділ охорони праці
Савицька Тетяна Йосипівна
9-89 23-50-91
Диспетчер автогосподарства 9-37 63-48-70
Ремонтно - виробничий сектор ЕТВ
Кучерук Микола Ігорович
9-71 23-14-52
Столярна майстерня 9-39
Центральний склад
Цимбалюк Віктор Ілларіонович
26-55-91
Начальник служби охорони
Лабунець Вадим Михайлович
8-04 23-40-23
Лікар «Здоровпункт»
Левчук Олександр Васильович
9-95
Навчально-науковий центр незалежного оцінювання
Директор
Швець Федір Дмитрович
63-32-09
Сектор зв'язків з громадськістю
Завідувач сектору
Прокопець Віталій Едуардович
8-70 63-32-91
Підготовче відділення
Завідувач
Прокопець Марина Ігорівна
6-45 63-31-38
Наукова бібліотека
Директор наукової бібліотеки
Крива Алла Василівна
6-56 63-44-10
Заступник директора з методичної роботи
Васенчук Світлана Анатоліївна
6-56 63-44-10
Відділ комплектування документів та зберігання фондів
Завідувач
Колтунова Олена Володимирівна
6-56 63-44-10
Відділ наукової обробки документів і організації каталогів
Завідувач
Макаренко Ірина Ярославівна
7-63
Відділ обслуговування навчальною літературою
Завідувач
Богуцька Алла Ростиславівна
8-54
Відділ обслуговування науковою літературою
Завідувач
Мельник Галина Максимівна
8-65
Інформаційно-бібліографічним відділ
Завідувач
Гіпчинська Світлана Йосипівна
7-59
Відділ інформаційних технологій та комп'ютерного забезпечення бібліотеки
Завідувач
Перелигіна Валентина Євгеніївна
7-63
Кафедра фізичного виховання
Кафедра 9-52
Завідувач кафедри
Зубрицький Богдан Дмитрович
6-58 23-41-61
Кафедра військової підготовки
Завідувач кафедри
Горошніков Сергій Вікторович
6-31 23-03-70
Навчальна частина
Скарженюк Валерій Іванович
9-03 43-05-01
Навчально-науковий інститут водного господарства та природооблаштування
Директор інституту
Хлапук Микола Миколайович
9-76
Деканат 9-36
Заочне відділення 9-80
Заступники директора:
Турченюк Василь Олександрович
Ніколайчук Олег Миколайович
7-00
6-49
26-18-30
Кафедра водної інженерії та водних технологій 9-28
Завідувач кафедри
Волкова Людмила Андріївна
9-28
Кафедра гідроінформатики 7-40
Завідувач кафедри
Клімов Сергій Васильович
9-33
Кафедра геології та гідрології 9-12
Завідувач кафедри
Мельничук Вікор Григорович
9-70
Кафедра гідротехнічного будівництва та гідравліки 9-93
Завідувач кафедри
Шинкарук Любомир Антонович
8-19
Кафедра гідроенергетики, теплоенергетики та гідравлічних машин 9-30
Завідувач кафедри
Рябченко Олександр Анатолієвич
9-77
Навчально-науковий механічний інститут
Директор інституту
Марчук Микола Михайлович
6-48 22-35-11
Заступники директора:
Пахаренко Володимир Леопольдович
Рижий Олександр Петрович
Голотюк Микола Віталійович
9-07
6-36
9-19
23-14-91
Деканат 6-40 23-14-91
Кафедра будівельних, дорожніх, меліоративних, сільськогосподарських машин і обладнання 9-73 63-55-80
Завідувач кафедри
Кравець Святослав Володимирович
7-11
Павільйон машин 9-40
База підготовки навч.практ. «Любомирка» 27-33-31
Кафедра транспортних технологій і технічного сервісу 9-20
Завідувач кафедри
Кристопчук Михайло Євгенович
9-20
Кафедра автомобілів та автомобільного господарства 9-23
В.О. завідувача кафедри
Глінчук Валерій Миколайович
9-23
Кафедра розробки родовищ та видобування корисних копалин 9-21
В.о. завідувача кафедри
Заєць Віталій Вадимович
6-44
Кафедра теоретичної механіки, інженерної графіки та машинознавства 9-17
В.о. завідувача кафедри
Козяр Микола Миколайович
8-59
Навчально-науковий інститут будівництва та архітектури
Директор інституту
Макаренко Руслан Миколайович
6-43 63-47-07
Заступники директора:
Грицина Олександр Олексійович
Корнійчук Олександр Іванович
6-42
8-87
23-72-92
Заочне відділення 6-77
Кафедра промислового, цивільного будівництва та інженерних споруд 8-90
Завідувач кафедри
Бабич Євген Михайлович
8-87
8-91
Кафедра теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки 8-96
Завідувач кафедри
Кізєєв Микола Дмитрович
9-92
Кафедра автомобільних доріг, основ та фундаментів 9-91
Завідувач кафедри
Кузло Микола Трохимович
9-91
Кафедра міського будівництва та господарства 6-92
Завідувач кафедри
Ткачук Олександр Андрійович
8-29
Кафедра мостів і тунелів, опору матеріалів і будівельної механіки 9-27
Завідувач кафедри
Трач Володимир Мирославович
23-01-87
Кафедра водопостачання, водовідведення та бурової справи 9-78
В.о. завідувача кафедри
Шадура Віктор Опанасович
9-78
Кафедра основ архітектурного проектування, конструювання та графіки 9-24
Завідувач кафедри
Ромашко Василь Миколайович
9-88
8-41
Кафедра архітектури та середовищного дизайну 8-92
Завідувач кафедри
Михайлишин Ольга Леонідівна
8-92
Кафедра технології будівельних виробів та матеріалознавства 7-18
Завідувач кафедри
Дворкін Леонід Йосипович
7-41
Кафедра охорони праці та безпеки життєдіяльності 8-56
Завідувач кафедри
Филипчук Віктор Леонідович
8-56
Навчально-науковий інститут автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки
Директор інституту
Тадеєв Петро Олександрович
26-78-14
Деканат 6-23
Заступники директора:
Матус Світлана Константинівна
23-14-60
Кафедра прикладної математики 7-77
Завідувач кафедри
Мартинюк Петро Миколайович
Кафедра вищої математики 9-85
В.о. завідувача кафедри
Цецик Світлана Петрівна
7-89
Кафедра автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій 9-69
Завідувач кафедри
Древецький Володимир Володимирович
9-11
Кафедра обчислювальної техніки 9-84
Завідувач кафедри
Круліковський Борис Борисович
9-84
Кафедра комп'ютерних наук 9-84
Завідувач кафедри
Тулашвілі Юрій Йосипович
9-84
Навчально-науковий інститут агроекології та землеустрою
Директор інституту
Прищепа Алла Миколаївна
8-60 23-50-84
Деканат денної форми
Деканат заочної форми
7-57
8-63
63-54-57
Заступники директора:
Брежицька Олена Анатоліївна
Шульган Роман Богданович
Бялик Ігор Миколайович
9-60 23-50-84
Кафедра агрохімії, ґрунтознавства та землеробства 7-16
В.о. завідувача кафедри
Трушева Світлана Сергіївна
7-16
Кафедра екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства 7-05
Завідувач кафедри
Клименко Микола Олександрович
7-05
Кафедра водних біоресурсів 9-51
Завідувач кафедри
Сондак Василь Володимирович
9-51
Кафедра геодезії та картографії 8-77
Завідувач кафедри
Янчук Руслан Миколайович
8-73
Кафедра землеустрою, кадастру, моніторингу земель та геоінформатики 8-75
Заступник завідувача кафедри
Ліщинський Анатолій Георгійович
6-75 63-80-18
Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи 9-81
Завідувач кафедри
Коротун Сергій Ігорович
9-81
Кафедра хімії та фізики 9-87
8-71
7-23
Завідувач кафедри
Гаращенко В‘ячеслав Іванович
8-72
Навчально-науковий інститут економіки і менеджменту
Директор інституту
Ковшун Наталія Едуардівна
9-00 63-52-22
Деканат 7-17 63-35-15
Заступники директора:
Сіпайло Леонід Георгієвич
Пахаренко Ольга Леонідівна
Сиротинська Алла Павлівна
Коротун Ольга Петрівна
Зощук Наталія Володимирівна
6-41
9-22
6-52
23-03-88
Кафедра українознавства 7-88
Завідувач кафедри
Малевич Леся Дмитрівна
7-88
Кафедра обліку і аудиту 8-84 26-78-14
Завідувач кафедри
Позняковська Наталія Миколаївна
7-35 26-78-14
Кафедра фінансів та економіки природокористування 8-64
Завідувач кафедри
Мельник Леонід Васильович
9-62 23-51-69
Кафедра економічної теорії 9-58
Завідувач кафедри
Ряба Ольга Ігорівна
7-72
Кафедра трудових ресурсів і підприємництва 6-51
Завідувач кафедри
Безтелесна Людмила Іванівна
8-26
Кафедра маркетингу 7-52
Завідувач кафедри
Мальчик Мар’яна Василівна
7-52
Кафедра філософії 7-93
Завідувач кафедри
Наконечна Ольга Павлівна
8-85
Кафедра менеджменту 9-56
Завідувач кафедри
Кожушко Леонід Флорович
8-26 23-61-07
Кафедра іноземних мов 9-86
Завідувач кафедри
Тадеєва Марія Іванівна
7-85
Кафедра міжнародних економічних відносин 9-75
Завідувач кафедри
Сазонець Ольга Миколаївна
9-75
Кафедра економічної кібернетики 7-76
Завідувач кафедри
Грицюк Петро Михайлович
7-92
Кафедра державноного управління, документознавства та інформаційної діяльності 7-52
Завідувач кафедри
Сазонець Ігор Леонідович
7-52
Кафедра економіки підприємництва 9-35 26-76-31
Завідувач кафедри
Кушнір Ніна Борисівна
9-34
Навчально-науковий інститут права
Директор інституту
Цимбалюк Валерій Іванович
8-81 22-59-11
Заступники директора:
Вікторчук Марія Василівна
Пасічнюк Василь Борисович
8-15
Кафедра спеціальних юридичних дисциплін 8-52
Завідувач кафедри
Кафарський Володимир Іванович
8-52
Кафедра конституційного права та галузевих дисциплін 8-86
Завідувач кафедри
Міщук Інна Володимирівна
8-86
Кафедра суспільних дисциплін 8-86
Завідувач кафедри
Олексін Юрій Петрович
8-86
Кафедра відновного правосуддя та приватної детективної діяльності 8-52
В.о. завідувача кафедри
Гришко Вікторія Іванівна
8-52
Кафедра правових природоохоронних дисциплін 8-52
В.о. завідувача кафедри
Мельничук Юлія Іванівна
8-52
Навчально-науковий інститут охорони здоров'я
Директор інституту
Григус Ігор Михайлович
9-64
Кафедра медико-психологічних дисциплін 9-64
В.о. Завідувача кафедри
Новас Анжела Олександрівна
9-64
Кафедра здоров’я людина та фізичної реабілітації 9-64
В.о. Завідувача кафедри
Нагорна Ольга Борисівна
9-64
Кафедра теорії та методики фізичного виховання 7-84
Завідувач кафедри
Нестерчук Наталія Євгеніївна
7-84
Навчально-науковий інститут заочно-дистанційного навчання
Директор інституту
Турбал Юрій Васильович
26-96-85
Відділ дистанційного навчання
Шевченко Ірина Мавіївна
6-07
Надслучанський інститут НУВГП
Директор інституту
Фізик Ігор Васильович
Деканат
Кафедра гуманітарних та загальнотехнічних дисциплін
Завідувач кафедри
Антонець Михайло Якович
Кафедра Лісництва
Завідувач кафедри
Михайлюк Василь Михайлович
Інститут післядипломної освіти
Директор інституту
Маланчук Зіновій Романович
63-39-68