Відкриття Hacking school

"Використані можливості сьогодні - успіх завтра", або молоді рівняни прагнуть розвиватися.

23 січня 2015 року команда молодих та амбіційних відкриває новий соціально-освітній клуб Hacking school (http://m.vk.com/hacking_school_rivne), й запрошує всіх молодих рівнян провести час разом, з користю та позитивом. В цю п'ятницю (23.01 о 17:00) в 160 кабінеті Національного університету водного господарства та природокористування ми поговоримо про саморозвиток так, як воно є насправді, з усіма його труднощами та отриманим задоволенням в результаті; розповімо про ідею клубу та подальші наші дії.

"Рівному необхідний такий клуб для школярів, студентів. Клуб саморозвитку, що дасть можливість людям побачити світ з іншого боку. По-новому поглянути на речі, предмети, котрих нас навчають у школах/університетах." - говорить супервайзер клубу Hacking school Іло Глонті - Це можливість самостійно побудувати свій погляд на світ. І це допоможе молодим людям відкрити у собі нові завдатки, якості. І, загалом, це дуже цікавий проект.

Окрім того у подальшому буде дозвіллєва частина, що включатиме в себе перегляд фільмів та мотивуючих відео, презентація свіжих можливостей для молоді, вивчення англійської найцікавішими методами, а головне тепле спілкування, котре докорінно змінить погляд на життя.

Довідка:

Іло Глонті був наймолодшим радником Президента Саакашвілі.

Випускник найкращого університету Грузії – Вільного університету Тбілісі, разом з іншими молодими фахівцями Іло входив до команди реформаторів, яку очолював Каха Бендукідзе. Сміливі ідеї та законопроекти, розуміння важливості та негайності реформ, відсутність страху перед їх впровадженням – ось за що їх називали «спецназом Кахи». Зараз, за запрошенням Петра Порошенка працює в Уряді.

Увага! Для учасників обмеження за віком. Запрошуються молоді люди 14-20 років. Після закінчення навчання - СЕРТИФІКАТ.