НУВГП оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Національний університет водного господарства та природокористування  IV рівня акредитації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

Завідувачів кафедр:

• агрохімії, ґрунтознавства та землеробства ім. С.Т.Вознюка;
  • геодезії та картографії;
  • землеустрою, кадастру, моніторингу земель та геоінформатики;
  • міського будівництва та господарства;
  • технології будівельних виробів та матеріалознавства;
  • архітектури та середовищного дизайну;
  • основ архітектурного проектування, конструювання та графіки;
  • охорони праці та безпеки життєдіяльності;
  • трудових ресурсів і підприємництва;
  • бліку і аудиту;
  • менеджменту та публічного врядування;
  • комп’ютерних технології та економічної кібернетики;
  • конституційного права та галузевих дисциплін;
  • розробки родовищ та видобування корисних копалин;
  • теоретичної механіки, інженерної графіки та машинознавства;
  • агроінженерії;
  • фізичного виховання.

До участі в конкурсі допускається: кандидат, який має науковий ступінь та/або вчене (почесне) звання, та/або ступінь магістра (спеціаліста) відповідно до профілю кафедри (ч. 6 ст. 35 Закону України «Про вищу освіту»), стаж науково-педагогічної діяльності понад два роки і рівень наукової та професійної активності якого засвідчується виконанням за останні п’ять років не менше чотирьох видів і результатів, зазначених у підпунктах 1-18 пункту 30 Ліцензійних умов і за своїми професійно-кваліфікаційними та моральними якостями відповідають вимогам, установленим до науково-педагогічних працівників Законами України «Про освіту», «Про вищу освіту».

Професорів:

• водних біоресурсів – 1;
  • архітектури та середовищного дизайну – 1;
  • основ архітектурного проектування, конструювання та графіки – 1;
  • міського будівництва та господарства – 1;
  • конституційного права та галузевих дисциплін – 2;
  • правових природоохоронних дисциплін – 1.

До участі в конкурсі допускаються: науково-педагогічні (наукові) працівники  з науковим ступенем доктора наук або вченим званням професора відповідно до профілю кафедри, рівень наукової та професійної активності яких засвідчується виконанням за останні п’ять років не менше чотирьох видів і результатів, зазначених у підпунктах 1-18 пункту 30 Ліцензійних умов та відповідати вимогам встановленим відповідно до Професійного стандарту на групу професій «Викладачі закладів вищої освіти», затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства від 23.03.2021 № 610.

Примітка: частка ставки по посаді професора визначається рішенням відповідної кафедри згідно з розподілом річного навантаження.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у відділ кадрів університету такі документи:

• заяву про участь у конкурсі на ім’я ректора;
  • особовий листок з обліку кадрів (для претендентів, які не працюють в університеті);
  • дві фотокартки розміром 4х6 см;
  • автобіографію (для претендентів, які не працюють в університеті);
  • копії документів про повну вищу освіту, науковий ступінь, вчене звання;
  • документи, що підтверджують підвищення кваліфікації впродовж останніх п’ять років;
  • копії паспорта громадянина України;
  • копію трудової книжки, засвідчену кадровою службою за основним місцем роботи, із зазначенням дати засвідчення (для претендентів, які не працюють в університеті);
  • згоду на збір та обробку персональних даних;
  • інформацію про підтвердження професійних компетентностей (для претендентів на посаду професорів);
  • перспективний план на наступні 5 років перебування на посаді.

Термін подачі заяв до 29 травня 2024 року. З Порядком проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників в Національному університеті водного господарства та природокористування та укладання з ними трудових договорів (контрактів) (нова редакція) та Порядком проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад завідувачів кафедр в Національному університеті водного господарства та природокористування та укладання з ними контрактів (нова редакція) можна ознайомитись у відділі кадрів та на сайті університету .

Адреса університету: вул. Соборна, 11, м. Рівне, 33028, тел. (0362) 63-30-98, факс (0362) 63-32-09.

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters